LUXSONN prekinį ženklą pradėjome vystyti prieš 10 metų. Tuomet ši technologija dar tik bandė prisijaukinti gerbėjų auditoriją. Šiandien, be daugybės kokybiškai iliuminuotų erdvių ir atokiausių kampų, mes savo aplinkos jau nebeįsivaizduojame. Nebrangi ir efektyvi LED technologija palietė kiekvieną, o kokybiškas valdymas pasidarė neatsiejama šviesos dalis.

Kartu su apšvietimo specialistų komanda kuriame unikalius apšvietimo sprendimus. LUXSONN LED juostos jau seniai žinomos Baltijos šalių rinkoje kaip aukščiausios kokybės standartas. LUXSONN šviesos valdikliai tai išmanaus šviesos valdymo sprendimai, kurie puikiai dera su LED juostomis, šviestuvais ir kita įranga, kurią norite valdyti per nuotolį.
Savo kasdienėje veikloje stengiamės nė per žingsnį neatsilikti nuo LED šviesos naujovių. Naudojame tik aukščiausio lygio medžiagas ir komponentus. Ypatingą dėmesį skiriame gaminio kokybei.

Luxsonn – architektūriniams sprendimams, pastatų administratoriams, viešosioms įstaigoms, gatvių apšvietimui. Tai efektyvūs apšvietimo sprendimai profesionalams, norintiems savo klientams padovanoti naujus šviesos standartus.
Aukštos kokybės produktai reikalauja tokio pat santykio su pirkėju. Todėl gamybos resursus organizavome taip, kad šiandien pagal jūsų užsakymus galime pagaminti iki 10 000 metrų LED juostos per vieną savaitę.
Mums be galo svarbios visos produktų naudotojų patirtys, emocijos ir atsiliepimai.