LUXSONN prekinį ženklą pradėjome vystyti prieš 10 metų. Tuomet ši technologija dar tik bandė prisijaukinti gerbėjų auditoriją. Šiandien, be daugybės kokybiškai iliuminuotų erdvių ir atokiausių kampų, mes savo aplinkos jau nebeįsivaizduojame. Nebrangi ir efektyvi LED technologija palietė kiekvieną, o kokybiškas valdymas pasidarė neatsiejama šviesos dalis.

Kartu su Kauno technologijos universiteto mokslininkais sukūrėme unikalią valdymo sistemą LUXSONN, kai šviesa seka judantį objektą, tai padeda sutaupyti iki 90 proc. elektros energijos skirtos apšvietimui, išvengti elektros jungiklių ir taip pat užtikrinti maksimalų komfortą.
Savo kasdienėje veikloje stengiamės nė per žingsnį neatsilikti nuo LED šviesos naujovių. Naudojame tik aukščiausio lygio medžiagas ir komponentus. Ypatingą dėmesį skiriame gaminio kokybei.

Luxsonn – architektūriniams sprendimams, pastatų administratoriams, viešosioms įstaigoms, gatvių apšvietimui. Tai efektyvūs apšvietimo sprendimai profesionalams, norintiems savo klientams padovanoti naujus šviesos standartus.
Aukštos kokybės produktai reikalauja tokio pat santykio su pirkėju. Todėl gamybos resursus organizavome taip, kad šiandien pagal jūsų užsakymus galime pagaminti iki 100 000 išmanaus valdymo blokų per savaitę.

Mums be galo svarbios visos produktų naudotojų patirtys, emocijos ir atsiliepimai.

Parašykite mums.