Produktas 2018-03-12T08:10:03+00:00
luxon led juosta

Diodų tankis

Neklaidiname savo klientų, vis dar bandančių tradiciškai susieti šviesos šaltinio kainą su jo galingumu vatais. Skaičiuodami LED šviesos juostos kainas, vertiname sunaudojamų šviestukų skaičių. Taip vadinamas diodų tankis parodo, kiek diodų sunaudojama pagaminti 1 metrui šviesos juostos. Luxon šviesos juosta gaminama su 60 arba 120 diodų viename metre. Mes manome, kad šviesos šaltinio kaina turi priklausyti nuo suteikiamos efektyvios šviesos. Todėl jūs mokate ne už bendrą juostos galingumą, o už faktinį jai pagaminti sunaudotų atitinkamo tipo šviestukų skaičių.

Šviesos spektras

Galite pasirinkti Luxon juostą visomis populiariausiomis šviesos spalvomis. Nuo šiltos geltonos iki neutralios melsvos. Šviesos spalvą nusako jos temperatūra, kuri išreiškiama kelvinais (K). Ieškote ramaus apšvietimo namams? Tuomet jums patiks „šiltai baltos“ spalvos šviesa, kurios temperatūra 2700K ar 3000K. Norite daug aktyvumą žadinančios šviesos biurui? Rinkitės „dienos šviesą“, kurios temperatūra 3500K, 4000K ar 4200K. Reikia konkretaus aiškumo ypatingai didelėse patalpose ar lauke? Pasirinkite „šaltai baltą“ melsvo atspalvio 6500K temperatūros šviesą.

Luxon lemputes

Atsparumas drėgmei

Kiekvieno elektros įrenginio atsparumas aplinkos veiksniams pažymimas suteikiant apsaugos IP klasę. Standartinės LED šviesos juostos atitinka IP20 klasę. Tai reiškia, kad juosta apsaugota nuo nedidelių objektų, tačiau neturi jokios apsaugos nuo skysčių ir dulkių. Tokios atsparumo klasės pakanka sausose, įprasto mikroklimato patalpose, kuriose nesikondensuoja garai ir nepakyla dulkių debesys. Ypatingomis sąlygomis reikėtų rinktis dulkėms ir drėgmei atsparią šviesos juostą. Rinkoje tokios juostos dažniausiai atitinka IP65 klasę – apsauga nuo dulkių ir vandens srauto. Luxsonn šviesos juosta atitinka aukštesnę IP67 klasę, todėl yra visiškai atspari dulkėms ir net trumpalaikiam panardinimui į vandenį.

luxon led juosta